طراحی مدل برنامه ریزی استراتژیک توسعه منطقه ای (کشوری، استانی، منطقه ای یا شهری) با توجه به رویکردهای کلان، چشم انداز و ماموریت مقامات مربوطه

تحلیل وضعیت و عملکرد منطقه برنامه ریزی در چارچوب شاخص های مدل برنامه ریزی استراتژیک توسعه در یک روند تاریخی و مقایسه آن با گذشته منطقه و همچنین در قیاس با رقبای اصلی.

جمع آوری نظرات خبرگان در مورد سطح توسعه یافتگی شاخص های انتخابی برای برنامه ریزی در مقایسه با رقبای اصلی منطقه.

برنامه ریزی رشد و توسعه اقتصادی مستلزم شناسایی کسب و کارهایی است که برمبنای مزیت های رقابتی در منطقه شکل گرفته اند و یا قابلیت ظهور دارند و در دوره برنامه ریزی(کوتاهمدت، میانمدت و بلند مدت) بیشترین تاثیر را بر رشد درآمد و تحقق اهداف توسعه ای منطقه مورد بررسی دارند.

بازنگری و تدوین چشم انداز، ماموریت، استراتژی ها، برنامه های عملیاتی و پروژه های لازم الاجرا برای افزایش نرخ رشد و سطح توسعه یافتگی

مشاوره در برنامه ریزی توسعه منطقه ای
مشاوره در برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک

مشاوره در برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک

سرمایه‌گذاران خارجی علاقه‌مند به راه اندازی کسب و کار پر بازده در ایران می‌توانند برای کاهش ریسک و افزایش اطمینان از خدمات طراحی مشاوره و فرآیند اجرائی از مرحله اخذ مجوزها تا پیاده‌سازی توسط کارشناسان ما بهره‌مند شوند.

سرمایه‌گذاران داخلی علاقه‌مند به اجرای پروژه‌های اقتصادی در ایران و یا خارج از ایران می‌توانند از خدمات مشاوره و پشتیبانی اجرایی کارشناسان، با رعایت استانداردهای بین‌المللی در کشور مقصد برخوردار شوند.

تهیه طرح‌های توجیه فنی، اقتصادی، مالی و زیست محیطی ایده‌های سرمایه‌گذاری خود را به همکاران با تجربه ما واگذار کنید.

مشاوره و خدمات اجرایی به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی
طراحی و پیاده‌سازی نرم افزارهای یکپارچه مدیریت منابع سازمانی

صاحب هر کسب و کار و رشته فعالیتی که هستید می‌توانید طراحی سیستم و پیاده‌سازی نرم افزار یکپارچه مدیریت منابع سازمانی خود را به کارشناسان خبره ما بسپارید. پشتیبانی از همه فرآیندهای مدیریت مواد اولیه، مدیریت تولید، مدیریت انبار، مدیریت بهره‌وری، مدیریت منابع انسانی، حسابداری و …

در صورتیکه صاحب کسب و کاری خاص و نوین هستید می‌توانید تولید ماژول‌های مدیریت عملیات خود را با حفظ یکپارچگی با سایر ماژول‌های ERP به خبرگان آریا فن گستر بسپارید.

اگر ایده‌ی جدیدی برای راه اندازی یک کسب و کار نوین دارید، سختی‌های پشتیبانی نرم افزاری از ایده خود را به همکاران ما بسپارید.

از راه‌کارهای بسیار ارزان قیمت آریا فن گستر برای حضور و معرفی کسب و کار خود در بستر اینترنتی و فضای مجازی بهره‌مند شوید و تجربه‌ای لذت بخش را داشته باشید.

اگر مایل به عرضه محصولات خود در فضای آنلاین هستید، یکی از قدرتمندترین ابزارهای مورد نیاز شما را به صورت یکپارچه در اختیار داریم. فروشگاهی بدون نیاز به حسابداری، انبار، CRM و …