ایجاد رویدادهای آنلاین روی سایت با ماژول رویدادهای اودو

سازماندهی، انتشار، تبلیغ و فروش

میزبان رویدادهایی که با مخاطبان خود طنین انداز می‌شوند

بستر مدیریت رویداد قادر به انجام کار در هر مقیاسی است. ماژول رویدادهای اودو تمام جنبه‌های برنامه ریزی رویداد از سازمان‌دهی رویداد و فروش بلیط گرفته تا انتشار و تبلیغ را در بر می‌گیرد

ماژول رویدادهای اودو Odoo Events

تقویم ها را سازماندهی کرده و بلندگوها را مدیریت کنید

محتوای رویداد خود را با سهولت هماهنگ کنید

فرم پیشنهادی ارائه دهنده را به صفحه رویداد خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند گفتگوها و نامزدهای ارائه را تعیین کنند. مراحل اعتبارسنجی هر رویداد یا ارائه را ترتیب داده و آنها را در عرض چند دقیقه برنامه ریزی کنید.

بلیط را بصورت آنلاین بفروشید

فرآیند ثبت نام و پرداخت را خودکار کنید

ثبت نام رویداد و فروش بلیت آنلاین را مدیریت کنید. انتخاب کنید که آیا می خواهید یک رویداد رایگان منتشر کنید یا اینکه شرکت کنندگان بلیط خود را از طریق صفحه رویداد خریداری کنند. روش پرداخت را با پردازش کارت اعتباری آنلاین یا صورتحساب مشتری انتخاب کنید. شرایط ویژه‌ای مانند قیمت بلیط اولیه، قدرت و مزایا یا ردیف بلیط‌های متعدد را تعریف کنید. همه چیز برای افزایش حضور در رویداد و مدیریت لیست مهمانان، به صورت یکپارچه در یک ماژول وجود دارد.

ماژول رویدادهای اودوو Odoo Events
ماژول رویدادهای اودوو Odoo Events

حمایت مالی کنید

حمایت از رویداد را بفروشید و شرکای خود را تبلیغ کنید

به راحتی حامیان مالی موجود و جدید را با ماژول رویدادهای اودو مدیریت کنید. حامیان مالی خود را به رویدادها اضافه کنید و اسپانسرها را به ترتیب بر اساس سطح حمایت مالی که از آنها در پایین هر صفحه از این رویداد خریداری می‌کنند منتشر کنید. بسته‌های حامی مالی را بصورت آنلاین از طریق تجارت الکترونیکی اودو بفروشید.

ابزارهای تبلیغاتی کلی

رویدادها را به طور موثر در تمام کانال‌ها تبلیغ کنید

مخاطبان خود را تقسیم کرده و از رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی استفاده کنید تا رویدادهای خود را برای مخاطبان مناسب تبلیغ کنید. کمپین‌های خودکار برای همه شرکت‌کنندگان و یا محتوای شخصی شده در انواع یا بخش‌های خاص ثبت کننده تنظیم کنید.

کاملأ یکپارچه شده با دیگر ماژول‌های اودوو