وب سایت خود را با ماژول وب سایت اودو به راحتی و بدون کدنویسی طراحی کنید

نمای ماژول تارنما اودو (Odoo Website)

با ماژول تارنما (وب سایت) اودوو کدنویسی را فراموش کنید

ویژگی های کسب و کار خود را با ماژول وب سایت اودو بدون کد و به راحتی طراحی کنید

 وب سایت خود را با افزودن ویژگی ها و ماژول‌های دیگر کامل کنید مانند: مشاغل، تجارت الکترونیک، پورتال مشتری، رویدادها، وبلاگ شرکت، تماس با ما، خبرنامه و غیره.

برند وب سایت شما با ماژول وب سایت اودو

وب سایتی را تهیه کنید که بطور خودکار متناسب با دستورالعمل‌های برند و سبک شما تنظیم شود

برندسازی برای موفقیت در تجارت مهم است. اودو برای دستیابی راحت به نیازهای برند تجاری ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ماژول وب سایت اودو (Odoo Website)

ابزار بهینه‌سازی موتور جستجوی ما با گوگل ادغام می‌شود تا ارتباط محتوای شما در زمان واقعی را تجزیه و تحلیل کند. با محتوای هدفمند بازدید کننده‌های بیشتری را بدست آورید.

وب سایت شما به صورت پیش فرض بهینه‌سازی شده است، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد تغییر مسیرهای فنی 301، سرعت صفحه، نقشه‌های گوگل، کارت‌های توییتر، نقشه‌های سایت و غیره نیست.

تنها با کشیدن و رها کردن بلوک‌ها تغییرات مورد نظر را لحاظ کنید: فرم ها را سفارشی سازی کنید، افزودنی‌های بازشده را اضافه کنید، اشتراک‌های خبرنامه خوب و غیره را تنظیم کنید.

با اتوماسیون بازاریابی سرنخ‌های مؤثر کسب کنید و همه چیز را با ماژول مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود یکپارچه کنید.

قابلیت چند وب سایته بودن اودو

امکانات گسترده‌ای در راستای متنوع‌سازی و تقسیم مشتری برای تجارت شما باز می‌کند. اکنون مخاطبان چند برابر شده و با افزایش درآمد تنها چند کلیک فاصله دارید!

 

بازدیدکنندگان وب‌سایت خود را در داخل و خارج از وب‌سایت پیگیری کنید. عملکرد کمپین بازاریابی خود را از طریق ایمیل یا از طریق وب‌سایت‌های خارجی یا رسانه‌های اجتماعی بررسی کنید.

صفحات را فقط با یک کلیک دنبال کنید و هنگام بازدید از صفحات اصلی، به طور خودکار در CRM خود مطلع شوید. جلسات گفتگوی آنلاین را راه اندازی کنید تا هنگام مراجعه به وب سایت شما با آنها ارتباط برقرار کنید.

با ماژول بازاریابی ایمیلی، همه چیز را کاملاً یکپارچه کنید. با کلیک بر روی درآمد با یکپارچه سازی کامل بین فروش و حسابداری، آمارهای خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

وب سایت خود را با ماژول‌های اودوو گسترش دهید